Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: niedziela, 25 sierpień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Spotkanie...

Spotkanie przewodniczącego PO z działaczami partii z Wielkopolski

Spotkanie przewodniczącego PO z działaczami partii z Wielkopolski
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk spotkał się z przedstawicielami terenowych struktur partii z Wielokopolski. 


Rozmowy przewodniczącego z wielkopolskimi przedstawicielami partii wpisują się w trwającą kampanię wyborczą w wyborach na przewodniczącego. Są też okazją, by przedyskutować najważniejsze sprawy dotyczące przyszłości Platformy Obywatelskiej oraz kwestie obecne w debacie publicznej.

Dodatkowym elementem spotkania było szkolenie  internetowe oraz prezentacja podstawowych informacji proceduralnych nt. rozpoczętego procesu wyboru władz PO.

Spotkanie z wielkopolskimi strukturami odbyło się w ramach serii spotkań, które zapoczątkował przewodniczący partii w zeszły wtorek. Na pierwszym spotkaniu – zorganizowanym w Warszawie – premier Tusk rozmawiał z działaczami PO z Mazowsza. W kolejnych dniach premier rozmawiał  z przewodniczącymi kół, powiatów, posłami oraz europosłami z pozostałych 15 województw. Część spotkań odbyła się w Warszawie, część – w regionach. /MP/


Dodano: 02.08.2013