Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: wtorek, 17 wrzesień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Filip Kaczmarek...

Filip Kaczmarek ponownie wybrany szefem poznańskich struktur Platformy Obywatelskiej

Filip Kaczmarek ponownie wybrany szefem poznańskich struktur Platformy Obywatelskiej

Rozpoczął się kolejny etap wyborów wewnętrznych w Platformie. Od dziś – 30 września do 6 października w całej Polsce odbywają się zjazdy powiatowych struktur PO. Jednym z pierwszych miast w kraju, w którym wybrano nowe władze partii jest Poznań. Wygrał je podobnie jak przed trzema laty Filip Kaczmarek. Tym razem w wyborach wewnętrznych nie miał konkurentów. Wygrał je stosunkiem głosów 121 za i 8 przeciw jego kandydaturze.

Po wyborze Filip Kaczmarek podziękował za ponowne zaufanie i docenienie jego przewodzenia poznańskiej Platformie w mijającej kadencji, mówiąc jednocześnie, że jest to dla niego duże zobowiązanie na kolejne lata.

Poza wyborem przewodniczącego lokalnych struktur, zjazd poznańskiej PO wybrał również Radę Powiatu oraz delegatów na zjazd regionalny.

Zjazd Regionalny, na którym zostaną wybrane nowe władze wielkopolskiej Platformy i delegaci na Zjazd Krajowy odbędzie się 27 października br.Dodano: 30.09.2013