Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: wtorek, 16 lipiec 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» W Wielkopolsce

» Miejsca, które...

Miejsca, które zmieniły się nie do poznania

Miejsca, które zmieniły się nie do poznania

Filip Kaczmarek rozpoczął kampanię informacyjną promującą korzyści z wykorzystania funduszy europejskich w Poznaniu. W spocie reklamowym eurodeputowany odwiedza miejsca, które zmieniły się dzięki środkom europejskim. Są one zestawione z obrazem z czasów, kiedy można było tylko pomarzyć o:

- przejezdnej ulicy Głogowskiej;
- dojechaniu niskopodłogowym tramwajem szybko i bezpośrednio na dworzec kolejowy czy na Franowo;
- nowoczesnej Bibliotece Raczyńskich;
- coraz większej sieci ścieżek rowerowych, dzięki którym można komfortowo i bezpiecznie z korzyścią dla zdrowia i środowiska dojechać do centrum.
 
Wykorzystane w spocie przykłady prezentują różnorodność inwestycji realizowanych z funduszy europejskich wskazując realne korzyści dla mieszkańców Poznania. Kampania ma na celu pokazanie jak wiele zmieniło się i zmienia się dalej wokół nas dzięki Unii Europejskiej, do której wstąpiliśmy w 2004 r.
 
Przez miesiąc filmy informacyjne będą emitowane w telewizji WTK i w TVP Poznań, można będzie je zobaczyć na portalach społecznościowych takich jak YouTube, Facebook i Twitter. 
 
W za pośrednictwem internetu można zobaczyć spot pod linkiem http://youtu.be/0AAtHqdfmM4.
/mp/
 


 Dodano: 13.11.2013