Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: czwartek, 25 kwiecień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Z kraju i ze świata

» EUI ogłasza nabór...

EUI ogłasza nabór na studia doktoranckie

EUI ogłasza nabór na studia doktoranckie

Europejski Instytut Uniwersytecki we Florencji ogłasza nabór na studia doktoranckie w dziedzinie ekonomii, historii, prawa i politologii. Termin składania wniosków na rok akademicki 2014/2015 upływa dnia 31 stycznia 2014 roku.

EUI oferuje jedne z największych i najlepszych na świecie programów  doktoranckich i habilitacyjnych w dziedzinie nauk społecznych.

Społeczność akademicka EUI obejmuje ponad 1000 naukowców z ponad 60 krajów. Europejski Instytut Uniwersytecki we Florencji został założony w 1976 roku przez kraje członkowskie Wspólnot Europejskich. Jego głównym celem jest kształcenie studentów na poziomie doktoranckim oraz badania naukowe z zakresu nauk społecznych. Jest to uczelnia wielojęzyczna, podstawowymi językami wykładowymi są angielski i francuski. Od czasu utworzenia 40 lat temu, Instytut wspiera postęp naukowy w dziedzinach, które są przedmiotem szczególnego znaczenia dla rozwoju Europy.

EUI prowadzi badania z w zakresie historii, prawa, ekonomii oraz nauk politycznych i społecznych z perspektywy europejskiej. Kadra naukowa oraz studenci rekrutują się ze wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz spoza niej.

Szczegóły na temat aplikacji można znaleźć na tej stronie.

/MP/Dodano: 03.12.2013