Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: niedziela, 25 sierpień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Rozpoczęła się...

Rozpoczęła się pierwsza sesja PE w tym roku

Rozpoczęła się pierwsza sesja PE w tym roku

Podczas inaugurującej 2013 r. sesji plenarnej Parlament Europejski omówi wpływ ostatnich zjawisk pogodowych włączając w to zniszczenia wywołane przez sztormy, występujące z brzegów rzeki oraz powodzie na wybrzeżach.

Parlament będzie również debatować nad przestrzeganiem podstawowego prawa do swobodnego przepływu w UE i sytuacji w Sudanie Południowym.

Grupy polityczne PE przyłączyły się do reszty UE, wzywając do rozpoczęcia drugiej konferencji ONZ o przyszłości Syrii w Genewie, tak jak to planowano, bez względu na trudności. Jak powiedział Przewodniczący PE Martin Schulz - na tej konferencji będą mogły spotkać się reżim syryjski i opozycja, a także partnerzy międzynarodowi, aby znaleźć drogę do zakończenia wojny domowej oraz do stworzenia ponadnarodowego rządu.

Wtorek będzie dniem poświęconym podsumowaniu prezydencji litewskiej, a środa będzie dniem poświęconym programowi działań rozpoczynającej się prezydencji greckiej.

W czwartek jedną z ważniejszych debat będzie ta, na temat strategii UE na rzecz osób bezdomnych.

Cały porządek obrad sesji plenarnej w styczniu jest dostępny tutaj


/MP/
 Dodano: 14.01.2014