Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: wtorek, 16 lipiec 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Poznański Klub...

Poznański Klub Polityczny podsumował kampanię samorządową

Poznański Klub Polityczny podsumował kampanię samorządową

Wygrana z lekkim niedosytem, tak można streścić odczucia działaczy Platformy Obywatelskiej po podsumowaniu kampanii przez Poznański Klub Polityczny PO.W roli ekspertów wystąpili dr Dorota Piontek, specjalista od komunikacji politycznej, Jacek Kubiak, dziennikarz i reżyser, oraz dr Filip Kaczmarek, przewodniczący poznańskiej PO, który zarazem był organizatorem spotkania, moderowanego przez Zbigniewa Mamysa szefa Instytutu Obywatelskiego w Poznaniu.
 

 


Dr Dorota Piontek, zwróciła uwagę na to jak kampania była przedstawiona w mediach. Jacek Kubiak mówił, że kampania była dla niego pasmem zdziwień, dokonując analizy uchybień. Europoseł Filip Kaczmarek stwierdził, że wyniki wyborów należy traktować jako sukces, wyciągając jednak pewne wnioski na przyszłość.

 Zbigniew Mamys spuentował dyskusję przypowieścią buddyjską, dając do zrozumienia przybyłym członkom PO, że wszystko jest w ich rękach.


 

/mp/


Dodano: 11.12.2010