Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: wtorek, 17 wrzesień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Filip Kaczmarek...

Filip Kaczmarek popiera Rafała Żelanowskiego i Przemysława Krysztofiaka

Filip Kaczmarek popiera Rafała Żelanowskiego i Przemysława Krysztofiaka
W świeżo wyremontowanej ostrowskiej synagodze, oddanej do użytku kilka dni temu, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Filipa Kaczmarka.

Podczas konferencji poseł Kaczmarek poparł kandydaturę Rafała  Żelanowskiego do Senatu w okręgu ostrowskim nr 95 i Przemysława Krysztofiaka kandydującego do Sejmu z okręgu kalisko- ostrowsko- leszczyńskiego nr 36.

Ostrowska synagoga została wyremontowana z dużym udziałem funduszy europejskich i służyć będzie mieszkańcom jako miejsce ważnych wydarzeń kulturalnych.

Poseł Kaczmarek powiedział, ze gdyby mieszkał w tym okręgu to nie miałby wątpliwości na kogo głosować. Od wielu lat zna zarówno Rafała Żelanowskiego, jak i Przemysława Krysztofiaka. Dzięki temu może z pełnym przekonaniem powiedzieć, że to właśnie dzięki ich skuteczności w Ostrowie może powstać jeszcze wiele ważnych dla mieszkańców inwestycji. /AŚ/


Dodano: 04.10.2011