Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: niedziela, 25 sierpień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Konferencja na...

Konferencja na Starym Rynku w Poznaniu

Konferencja na Starym Rynku w Poznaniu

Na poznańskim Starym Rynku stanął wyborczy namiot Platformy Obywatelskiej. Do ciszy wyborczej będzie to miejsce, w którym poznaniacy mogą spotkać się i porozmawiać z kandydatami PO, wolontariuszami.

W tym miejscu obyła się konferencja prasowa z udziałem europosła Filipa Kaczmarka oraz posła Rafała Grupińskiego lidera listy w okręgu 39 i kandydującego w tym samym okręgu - posła Waldy Dzikowskiego.

Podczas spotkania europoseł powiedział, że obaj kandydaci PO dają gwarancję zadbania o interesy Poznania i Wielkopolski. W chwili obecnej powstaje wiele inwestycji przy udziale funduszy Unii Europejskiej, dlatego tak ważne jest, by europosłowie, posłowie na Sejm RP i samorządowcy potrafili skutecznie współpracować – powiedział poseł Kaczmarek podczas konferencji.

W dalszej części obaj kandydaci przedstawili swoje propozycje dla regionu i Poznania. Do tych najważniejszych, którymi zajmą się w nowej kadencji Sejmu, należą: budowa szpitala dziecięcego, przywrócenie Warty Poznaniowi oraz dalszy rozwój  miasta pod względem infrastruktury komunikacyjnej. /AŚ/
Dodano: 04.10.2011