Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipiec 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Konkursy i edukacja

» Tydzień Edukacji...

Tydzień Edukacji Globalnej w Teleskopie TVP

Tydzień Edukacji Globalnej w Teleskopie TVP

Nieustannie każdego dnia odbywają się spotkania w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej 2011. Akcja cieszy się dużym powodzeniem wśród mediów. Relację z akcji można było oglądać już w regionalnym wydaniu Teleskopu stacji TVP.


Dziennikarze TVP towarzyszyli naszym wolontariuszom w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu. Prezentacje w tej szkole, podobnie jak w wielu innych, to już tradycja. Spotkania w TEG odbywają się od 7 lat i z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem.

Fragment Teleskopu z dnia 28.11.2011 godz. 18:30:


Materiał udostepniony dzięki uprzejmości TVP SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W drugiej części relacji wypowiada się poseł Filip Kaczmarak, który przekonywał, że pomoc krajom rozwijającym się można świadczyć w różny sposób: "To nie muszą być duże rzeczy. Można np. wspierać budowę studni w Sudanie, można wspierać misjonarzy, którzy taką pomoc prowadzą (..) oraz organizacje w Polsce, które się tym zajmują." - mówił europoseł dla Teleskopu.
 
Czytaj więcej o Tygodniu Edukacji Globalnej na naszej stronie.

/AŚ/
 Dodano: 05.12.2011