Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: wtorek, 16 lipiec 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Konkursy i edukacja

» Finał Konkursu...

Finał Konkursu Nasza Europa

Finał Konkursu Nasza Europa

Pod patronatem  Filipa Kaczmarka, w najbliższy piątek, 20 kwietnia, w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu odbędzie się Finał XII Wielkopolskiego Konkursu Nasza Europa.
 
Młodzież wielkopolskich szkół średnich już po raz dwunasty przystąpiła do Wielkopolskiego Konkursu NASZA EUROPA organizowanego przez Towarzystwo Samorządowe z Konina.
 
W XII edycji konkursu wzięło udział 100 szkół z terenu województwa wielkopolskiego, z których do finału zakwalifikowało 60 uczestników. Finał będzie składał się z części pisemnej, w której uczniowie w ciągu 45 minut wypełnią sprawdzian wiedzy. Następnie ośmiu najlepszych przystąpi do etapu ustnego, po którym poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji. Można spodziewać się również dogrywki, która jest ustna, a uczestnicy odpowiadają kolejno na wylosowane pytania.
 
Filip Kaczmarek poseł do Parlamentu Europejskiego jest Przewodniczącym Kapituły Konkursu i jednocześnie fundatorem głównych nagród - wycieczek do Brukseli dla laureatów trzech pierwszych miejsc, a także upominków dla ośmiu finalistów konkursu.
 
 
/PT /Dodano: 18.04.2012