Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: środa, 20 czerwiec 2018

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Konkursy i edukacja

» Akcja...

Akcja "Bezpieczne wakacje" w Koninie

Akcja "Bezpieczne wakacje" w Koninie

We wtorek 24 lipca, akcja edukacyjna „Bezpieczne wakacje” odbyła się w Biurze Poselskim Filipa Kaczmarka  w Koninie.
 
W zajęciach uczestniczyło piętnaścioro dzieci uczęszczających na półkolonie organizowane przy Towarzystwie Inicjatyw Obywatelskich w Koninie. W ramach spotkania najmłodsi wzięli udział w pogadance, a także w zabawach, których celem było omówienie najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem w czasie wypoczynku letniego, zarówno w domu jak i na wyjeździe. Dzieci w nagrodę za bardzo aktywny udział w Quizie, będącym podsumowaniem przeprowadzonej pogadanki otrzymały gadżety w tym mini apteczki ufundowane przez Filipa Kaczmarka posła do Parlamentu Europejskiego, a także ulotki informujące o tym o czym należy pamiętać podczas wyjazdu. Na koniec przy pomocy opiekunów przygotowały zestaw złotych zasad, o których należy pamiętać w czasie wakacji.
 
Dzięki przeprowadzonej akcji edukacyjnej młodzi koninianie już wiedzą, że nie należy przyjmować prezentów od nieznajomych, wyruszać na długie samotne wyprawy, a także kąpać się w miejscach niedozwolonych.
 
/PT/Dodano: 30.07.2012