Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: środa, 20 czerwiec 2018

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Konkursy i edukacja

» Upominki dla...

Upominki dla uczestników wymiany młodzieżowej z Rumunią

Upominki dla uczestników wymiany  młodzieżowej z Rumunią

Poseł Filip Kaczmarek ufundował upominki dla uczestników wymiany między szkołami w Pile i rumuńskim Bucov.


Młodzież z Gimnazjum nr 5 w Pile im. Tadeusza Kościuszki, realizuje projekt Recycle your nature, save your future w ramach programu „Comenius – Uczenie się przez całe życie”. W projekcie biorą udział – szkoła z Niksar w Turcji (koordynator projektu), z Bucov w Rumunii oraz Gimnazjum nr 5 z Piły. Realizowany jest on w okresie od 1 sierpnia 2011 r do 31 lipca 2013 r.

Uczestnicy chcą nauczyć siebie i innych odmiennego podejścia do recyklingu, aby ograniczyć zużycie surowców naturalnych i zmniejszyć ilość odpadów. Uczniowie i ich opiekunowie  wierzą, że chroniąc przyrodę mogą wpłynąć na poprawę ich dalszego życia. Pierwsze spotkanie realizatorów projektu miało miejsce w marcu br. w Pile.

W wrześniu , grupa polskich uczniów wraz z opiekunami gościć będzie w rumuńskim Bucov. Oprócz spotkań projekt przewiduje: realizację gazetki projektowej, strony internetowej, wykonanie logo projektu, wystawę prac uczniowskich  oraz spektakle teatralne.
 
 
 
 
 
/EM/Dodano: 13.08.2012