Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: środa, 20 czerwiec 2018

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Konkursy i edukacja

» Rodzinny Festyn Zdrowia

Rodzinny Festyn Zdrowia

Rodzinny Festyn Zdrowia

Poseł Filip Kaczmarek objął patronat honorowy nad Rodzinnym Festynem Zdrowia.

 
Festyn  odbędzie się 1 września 2012 roku na terenie Zespołu Szkół w Jerzykowie. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zakup pierwszego, dostępnego dla społeczności lokalnej,  defibrylatora, a jego realizację umożliwi zysk z przeprowadzonej loterii. Warto wziąć w niej udział, bo główną nagrodą, ufundowaną przez  Wojciecha Krupę, jest przelot samolotem po okolicy. Dla mieszkańców to także okazja do skorzystania z bezpłatnego przeglądu dentystycznego czy konsultacji, a także porad udzielanych przez gabinety kosmetyczne oraz uczestnictwo w kursach pierwszej pomocy.
 
Zdrowie jest dla każdego człowieka niezwykle ważne i rozumiane w szeroki sposób, dlatego też  bogaty program przewiduje zarówno stoiska ze zdrową żywnością, jak i znanych firm takich jak Johnson and Johnson oraz Colgate. Zostanie m.in. przedstawiona lekcja autorelaksacji przez  Dawida Płóciennika - praktykującego Tai Chi, a dla najmłodszych mieszkańców również zostały zaplanowane atrakcyjne gry i zabawy.
 
Rodzinny Festyn Zdrowia będzie okazją zarówno do dobrej zabawy i  pomocy mieszkańcom, a także możliwością nauczenia się  jak dbać o siebie i swoje zdrowie.
 
Podczas tego wydarzenia odbędzie się także kolejna edycja, już finałowa, kampanii edukacyjnej posła Filipa Kaczmarka pt. „Bezpieczne wakacje 2012”.
 
 
 
/DK/Dodano: 23.08.2012