Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: środa, 20 czerwiec 2018

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Spotkanie Rafała...

Spotkanie Rafała Grupińskiego i Filipa Kaczmarka z PO w Poznaniu

Spotkanie Rafała Grupińskiego i Filipa Kaczmarka z PO w Poznaniu

Szef regionu wielkopolskiej Platformy i szef poznańskich struktur  Filip Kaczmarek spotkali się w poniedziałek wieczorem z członkami i sympatykami partii.

Dyskusja była bardzo żywa i poruszono wiele tematów. Rafał Grupiński zachęcał działaczy do tego by jeszcze mocniej działać aby przezwyciężyć sondaże. „Tylko razem, wspólną i zespołową pracą jesteśmy w stanie poruszyć liczbami” – powiedział szef wielkopolskiej Platformy.

Nawiązał również do ostatnich wydarzeń w Sejmie mówiąc, że nie wolno zmieniać ustawy aborcyjnej bo wartością jest kompromis i nie ma sensu wywoływać światopoglądowej wojny. Wspomniał także, że siłą PO jest odpowiedzialność za Państwo.

Filip Kaczmarek podkreślił, że tego typu spotkania są bardzo ważne szczególnie w czasie gdy nasz rząd musi podejmować często bardzo trudne ale konieczne reformy, jednocześnie zachęcając działaczy do jeszcze większego angażowania się sprawy partyjne.  Odpowiadał, także na pytania dotyczące polityki wewnętrznej PO.
/mp/

 
 


 Dodano: 16.10.2012