Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: niedziela, 25 sierpień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Platforma Obywatelska

» Kolejne szkolenie z...

Kolejne szkolenie z cyklu PLATFORMA ROZWOJU

Kolejne szkolenie z cyklu PLATFORMA ROZWOJU

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu PLATFORMA ROZWOJU, którego tematem będzie Autoprezentacja: komunikacja (Co słyszy ktoś, kto mnie słucha... czego nie słyszy? Co słyszę ja, słuchając innych; czego nie słyszę?).

Celem szkolenia jest poznanie przez uczestników struktury tworzonych komunikatów oraz ich odbiór. Uczestnicy poznają rolę pojedynczych "wyrazów" werbalnych oraz  pozawerbalnych, siłę oddziaływania, systemy wzmacniające i osłabiające treść wypowiedzi, przekazu. Za jakość przekazu czyli: jasność, konkretność, styl, dobór środków stylistycznych, zawsze dopowiada nadawca. To nadawca komunikatu jest odpowiedzialny za czytelne przekazanie idei, ponieważ tylko nadawca zna swoje intencje. Uczestnicy poznając procesy zachodzące każdorazowo w procesie komunikacji, będą mieli możliwość przećwiczenia  (w formie zadań warsztatowych) następujących elementów komunikacyjnych: budowania przekazu opartego na języku korzyści, budowania poczucia wspólnoty oraz używania słów kluczy. Umiejętność świadomego kreowania odbioru jest podstawą w efektywnej komunikacji, a na takiej nam zależy. 

Szkolenie odbędzie się w dniu 30 stycznia 2013 r. (środa) w Biurze Zarządu PO RP przy ul. Masztalarskiej 8 w Poznaniu, w godz. 10.00-16.00.

Szkolenie poprowadzi Karina Jakubek, szkoleniowiec i trener z długoletnim doświadczeniem w branży FMCG i TSL. Przez kilkanaście lat współpracowała z zespołami o różnym profilu i zdobyła bogate doświadczenie z zakresu zarządzania organizacjami jak również komunikacji interpersonalnej, szkoleń pracowników, motywowania i budowania zespołu, organizacji oraz zarządzania projektami. Specjalizuje się w projektach dotyczących kompetencji interpersonalnych: komunikacji, asertywności, autoprezentacji oraz zarządzania sprzedażą, coaching menedżerski oraz logistyki. Na poziomie treningów umiejętności społecznych oraz predyspozycji zawodowych współpracuje z instytucjami samorządowymi i firmami prywatnymi 
szkoląc pracowników oraz kadrę zarządzającą; ekspert główny dla projektu szkoleń średniego szczebla kadry menedżerskiej Poczty Polskiej w 2011, trener w projektach realizowanych dla Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Zdrowia w latach 2011 i 2012. Obecnie wykładowca przedmiotu ?Komunikacja i kultura języka? na podyplomowych studiach przygotowania pedagogicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Agnieszką Sobocińską, asystentką biura zarządu, mail: agnieszka.sobocinska@platforma.org, tel. 500 036 702. Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

/MP/Dodano: 28.01.2013